| ριтʏcнα a întrebat:

Cum isi face solange din cameleonii parul intr-o parte? am mai pus de 2 ori intrebarea aceasta dar am primit raspunsuri gen:cu rabdare.eu vreau pasii pe care sa-i urmez.multumesc

7 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Sol nu are părul într-o parte!
Numai ea iți poate arata cum și-l face sau hairstylistul ei, asa ca nu mai pune atâtea întrebări cum își face Sol părul ca nu ai de unde afla, din păcate.

| L a răspuns:

Nu si-l face singura in mod sigur, pentru ca nu este o coafura chiar asa de usor de realizat, il face un hairstylist in mod cert.Incearca o coafura mai simpla, pe care sa orealizezi usor acasa.`

| LCD a răspuns:

E vorba despre ''os de peste'' asa se numeste
asta e, doar ca in imagine, nu e pe o parte
http://www.mabella.ro/impletitura-in-os-de-peste/

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Du-te la coafor.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita in oglinda face putin cu ochiu da cu cu pieptan prin par si voala porcaria rolling on the floor)
da ai grija sa nu ajungi la ossss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu e o coafura pe o parte... 2 trebuie sa ai rabdare.
Eu ma descurc sa o fac. D
eci daca esti atenta poate iti reusestewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este pra greu sa explici eu mi-am facut-eu de 5 oribig grin