| Mariateodora31 a întrebat:

Cum isi onduleaza parul Alba Rico ( Naty din Violetta)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam dificil pentru ca parul ei asa este. Dar incearca cu paiele de suc. Dupa baie te piepteni apoi iei suvite mici de par si le rotesti pe pai apoi fixezi paiul (ca la bigudiuri). O prietena a incercat si a iesit superb. Stai cu ele o noapte sau mai mult apoi pui fixativ.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei am explicat cum iti poti face tu parul asa laughing ea il are deja cret si foloseste spuma pentru par cret care ii face sa stea frumos

1 răspuns: