| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti da seama daca iti sta bine cu o anumita culoare de par? m`as face blond platinat dar mi`e sa nu arat naspa.

2 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Intrebi coafeza, persoanele din anturajul tau. Eu am avut un par foarte frumos, natural, insa mi-a venit mie sa ma vopsesc blonda si chiar daca nu imi sta urat, nu imi sta nici bine. Arat palida la fata. Urasc culoarea blod. Acum trebuie sa ma vopsesc din nou satena si mi-am jurat ca niciodata nu mai imi vopsesc parul blond! Daca totusi vrei sa te vopsesti, intreabati prietenii, parintii, cere sfatul unui stilist. Pe google gasesti fel si fel de "date" despre cum sa iti alegi culoarea parului corect dupa culoare ochilor si a tenului. Cauta:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ooo whistling tu aia care le ai pe toate, in afara de sani...