| camifgtjfjtyfmh a întrebat:

Cum m-as putea prezenta in prima zi de scoala?

8 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Intai spune`ti numele. apoi spune cateva lucruri despe tine si ce iti place.iar la imbracat...cum dorestiwinking nu trebuie` sa fie ceva extravagant

| roxyana03 a răspuns:

Cami... ia`ti o perechee de Blugi si un tricou, sau daca esti in clasa a5a ia`ti o fustita... eu asa am facut in clasa a5a. eu o sa ma imbrac in blugi, si un tricou, bineinteles eu sunt a9abig grin. bafta la skl:8

| ThePoet a răspuns:

Pai mai intai iti spui numele. rolling on the floor

| Cireașăăă a răspuns:

Vezi din ce clasa esti si te duci cu colegii tai, esti draguta, politicoasa...
Apoi ai putea sa iei cateva tipsuri de imbracaminte, coafuri si manichiura de la:
http://fashionandbeautybydeea.blogspot.com/

| camifgtjfjtyfmh explică:

Sunt in clasa a 5-a

| Dumnezău a răspuns:

Cu gandul la invatat si cat mai serioasa, nu ca o sorcova sau ca pe catwalk.La dracu' si cu prezentarile,ca ati transformat scoala intr-o etalare de fashion, copii-copaci ce sunteti.N-ati intreba unul cum sa invete mai bine, dar intrebati chestii de astea!

| JulieAndreeaB a răspuns:

Sa faci o impresie buna tuturor. O camasa alba, un sacou, o pereche de jeansi si niste pantofi sau tenesi. Nu trebuie sa te transforme intr o persoana matura dar trebuie sa fie o tinuta decenta. Succes!

| Iubeste a răspuns:

Blug,camasa alba, niste pantofi sau sandale...eu imi iau sckateri, blug, camasa alba