| dodo1530 a întrebat:

Cum mas pute tunde am parul relativ lung si nul vreau bob nici sa mor. Dati un sfat va rog.

Răspuns Câştigător
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ca billie din charmed

http://www.google.ro/......tp?/imgres

10 răspunsuri:
| Sclipiciii a răspuns:

Pai eu zic sa nu te tunzi pentru ca se poarta parul lung dar ai putea sa-ti faci breton intr-o parte.Si eu am fost in situatia ta si am renuntat la tuns. Sper ca te-am ajutat.

| miku0101 a răspuns:

Ai putea sa til tunzi in scari pana la umeri, sau sa il frajuresi,tongue daca nu te tunzi un pic mai scurt si faci breton Succes! puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| Deeadeeutzuka a răspuns:

Poti sa te tunzi in scari pana la umeri...winking

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Tunde-te in scari happy

| darrio2007 a răspuns:

Cu foarfeca sau cu masina de tuns.Il tunzi mai scurt decat acum.

| Alexandra_4886 a răspuns:

Ai putea sa te tunzi in scari, sa til mai scurtezi un pic, sa ti-l scurtezi pana pe umeri, sa nu te tunzi si sa iti faci in fiecare zi o frizura noua si eu cred ca cu ori care o sa iti steie foarte bine! imi dai te rog funda? plizzzz!

| psiHopixia a răspuns:

Baga masina cu 12 cm! laughing Du-te la salon si spune'le sa-ti tunda parul in scari in forma de V si daca vrei poti opta pentru un breton filat pe'o parte. Se poarta. Nu fa prostia sa-ti tai prea mult din par.eu mor de ciuda, am avut parul lung si m-am runs bob inegal.CEA MAI MARE PROSTIEEEEE! sad

| ΔH a răspuns:

Mai treci pe la scoala, ca habar n-ai sa scrii o propozitie-n romana.

| XOXOyoXOXO a răspuns:

In scari sr fi super:X