| anonim_4396 a întrebat:

Cum naiba se foloseste corectoru asta : http://www.comandaproduseavon.com/......light-p-51
Nu stiu sa il fac sa curga/mearga.

Răspuns Câştigător
| hp1uk a răspuns:

Trebuie rotit de "rotita" din capat si curge. Am avut unul asemanator dar sfatul meu este sa iti iei ori fond de ten ori corector solid, cele lichide se vad, trust me

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii rasucesti capatul ala negrutongue

| AnkaOfficial1 a răspuns:

Desteapt-o. Trebuie a dai bani

| Ramo_1033 a răspuns:

Are in capat o chestiuta mica, care se rotestehee hee. La al meu, care este asemanator trebuie putin apasat si d. abia apoi "curge". Insa la fel ca si hp1uk iti recomand in corector solid, pentru ca cele lichide dau un aspect stralucitor zonei in care il aplici si nu este tocmai efectul scontathee hee. Creionul corector personal match, tot de la avon mi se pare o investitie bunahee hee, nu este scump, dar este bun, nu merge pe principiu "ieftin si prost"hee hee

Bafta:*.