| laurika_3432 a întrebat:

Cum o pot convinge pe mama mea sa ma lase sa port tocuri stiti am 1.75 si vreau sa port tocuri dar mama mea spune ca nu ma lasa deoarece sunt prea inalta si imi mai trebuie si tocur... ceva idei pentru a o convinge? aveti? big grin

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Bine face mama ta, macar ea are grija de sanatatea ta.

| kytty a răspuns:

Pai daca ai 1. 75 de ce mai vrei tocuri?laughing vrei sa fi girafa?

| ASPLiacy a răspuns:

Mi se pare normal ca vrei sa porti tocuri, doar esti fata. happy
Insa incearca sa-ti alegi unele de aproximativ 5 cm, ca sa nu fii nici prea inalta dup-aia.winking

| ramona09 a răspuns:

Pai explica-i ca vrei sa porti. Si eu am aceeasi inaltime, si ocazional, port tocuri. Sunt de acord ca nu te lasa sa porti zi de zi, dar ocazional, te poate lasa sa porti. nu e nicio problema. Explica-i ca vrei sa porti, si ca o sa iti iei unele mai mici, ca sa nu fi prea inalta.

| CookieTsang a răspuns:

laughing nu prea stiu cum ai putea laughing sora mea are cam acceasi inaltime si tot o ruga pe mama si a lasat-o mama intr-o zi sa mearga laughing nici 15 min na durat ca s-a intors ca era mai inalta acum decat prietenu ei rolling on the floor

| GrEen_2189 a răspuns:

Pai, eu nu sunt de acord cu tocurile pentru ca apar varicele, si dureri mari. In locul tau nu as purtawinking