| Duucu a întrebat:

Cum obișnuiți să vă îmbrăcați/ce purtați perioada asta?

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Orice in care sa fiu comod, orice in care ma simt bine in pielea mea.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Depinde de vreme, de exemplu azi a fost cald, pe langa lenjeria intima, desigur, am purtat niste blugi, o bluza si o geaca. Si niste tenisi.
Cam asa ma imbrac mereu. laughing

| Cameliapantiru a răspuns:

Costume alcatuite din sacou si fusta/pantalon si camasa sau rochii si bolerouri, pentru exterior optez pentru un pardesiu si eventual o esarfa, iar de incaltat, botine sau pantofi, preferabil cu toc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pollo sau camasa, plus blugi rosi

| Syndre a răspuns:

O bluză mai subțire sau o cămașă cu geacă de piele, blugi, fuste, rochii puțin mai grosuțe și trench-uri.