| MaraMărr a întrebat:

Cum pot avea stilul lui Cece[Bella Throne]? fuuunda

3 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Pai poti sa-ti iei colanti luciosi negri, o bluza lunga, gri lasata pe un umar, o jacheta neagra, niste tenesi in picoare, si multe bratari. FundA? :*

| laraaaa a răspuns:

Uite aici tot ce ai nevoie d la tipa : http://dresslikebellathorne.com/
sper ca te am ajutat. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa porti chestii stralucitoare,pantaloni stramti de culori deschise,multe bratari,un tricou lung peste care iti iei o bluza cu maneci lungi pe care le indoi, curele, cizme