| BlackBVB a întrebat:

Cum pot avea un look misterios?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Scoate din tine tot ce înseamnă întunecat, elegant, tăcut. Eu aş recomanda nişte haine, oarecum modeste, nu neapărat negre toate (poţi opta pentru bordeaux sau roşu închis, albastru, care nu trebuie să fie prea închis decât dacă vrei, alb, gri, bej). Poartă-te frumos cu toţi, zâmbeşte când trebuie, dar trebuie să ai o atitudine rezervată când lumea te întreabă despre tine (adică să nu dai multe detalii, decât ce ţi se cere exact, n-are nevoie nimeni de toată povestea, nu?), dar totuşi răspunde calm, ferm, cu o privire drăguţă (că deh, dacă dai răspunsuri laconice cu o faţă obosită, lumea o să creadă altceva).
Doar că. misteriozitatea trebuie să-ţi cam stea în fire, nu e ceva ce îl poţi învăţa sad

7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Dezbraca-tebatting eyelashes

| ombladon a răspuns:

Iti pui o punga de hartie in cap

| shadovv a răspuns:

Incearca un pumn in fata.

| Alocispeptunoi a răspuns:

Iti pui o punga in cap

| soul2soull a răspuns:

De ce vrei un look misterios chiar te intereseaza parerea celorlalti? Normal ar trebui sa nu te intereseze.

Răspuns utilizator avertizat
| DanPunky a răspuns:

Geaca de piele, bocanci, un tricou mulat, blugi pe cur si indiferenta. a nu uita de cutter