| carmmnen a întrebat:

Cum pot comanda de la Oriflame daca nu sunt reprezentant? vreau sa fac o comanda si nu reusesc...

5 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Daca nu esti reprezentant nu poti face comanda doar daca ai vreun reprezentant ( cunostinta in familie) care sa comande el/ea pentru tine

| carmmnen explică:

Si fara reprezentant nu se poate?big grin

| NuTeCred a răspuns:

Pai trebuie sa iti cauti un reprezentant! Si sa comanzi de la el. Funda?

| Andreea2611 a răspuns:

Auzi vreau sa te intreb de unde esti, mama mea este reprezentant la o firma FM Group este o super firma si produsele sunt naturale are si parfumuri si machiaje!

| AndreeaSkittels a răspuns:

Pai in primul rand ori iei legatura cu un reprezentant ori cu un prieten/a care sa fie reprezentant/a. Succes!