| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot invata sa merg perfect pe tocuri, am exersat foarte mult dar nu reusesc, ce sa fac sa reusesc?

Răspuns Câştigător
| Cr3tzulin4 a răspuns:

In primul rand daca vrei sa inveti sa mergi nu incepe sa mergi din prima cu tocuri de 10.categoric nu! incepe cu tocuri mai mici si pune-ti pe cap o carte groasa.ai grija cum mergi ca sa nu iti cada cartea de pe cap. exersand asa sigur o sa reusesti. fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Sunt o mulţime de filmuleţe pe youtube care te învaţă să umbli pe tocuri. Ideea e să începi cu nişte toculeţe micuţe şi nu subţiri (cui), ci mai late. Abia când te descurci excelent pe astea, poţi să treci la cele înalte şi foarte înalte.
La mersul pe tocuri, este important felul în care-ţi ţii bazinul şi spatele, dar vezi detaliile în filmuleţele de care ţi-am spus. Şi ţine cont că e oribilă o fată care habar n-are să meargă pe tocuri, şi totuşi se încăpăţânează să se urce direct pe cele de 15...

| nosferatu a răspuns:

Rupi tocurile laughing