| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa am parul mai drept fara sa folosesc placa de intins?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Eu am parul cret si nu imi place, il intind tot timpul cu placa. Crede-ma, am incercat toate metodele si tot la placa am apelat pentru ca e chiar drept!

5 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Foloseste crema de par din gama Sunsilk pentru par intins.
Se aplica pe par uscat.

| miriam a răspuns:

Daca ai un par f ondulat nu prea o sa reusesti cu produse pentru par intins in schimb daca este mai putin ondulat cand il usuci foloseste peria pentru a-l indrepta apoi aplica o crema pentru par intins.Succes!

| zuzuliana a răspuns:

Dupa ce faci baie cand parul e aproape uscat pui niste spuma si pe urma il usuci cu peria si uscatorul... e greu la incepu dar pe urma te obisnuiesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc Pantene pentru par intins, sampon & balsam si nu mai am nevoie de placa.Totusi, parul meu nu este foarte ondulat de la natura, poate din acest motiv imi ramane drept dupa spalare, dar cred ca merita sa incerci si tu cu Pantene, poate merge si la tine...Inainte sa folosesc Pantene imi pieptanam parul des pana sa mi se usuce, cu varfurile spre interior...nu era foarte drept cand se usca, dar nici ondulat nu era. happy Sper sa reusesti si tu. Spor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Majoritatea persoanelor apeleaza la placa de intins parul.Si eu am o problema cu parul ondulat.Am nevoie de un sfat.Am parul un pic mai lung de umeri, satena, putin rar. Daca ati putea sa-mi ziceti ce tip de tunsoare mi s-ar potrivi sau ce metode de a avea parul drept as putea incerca, va multumesc anticipat!