| viki16 a întrebat:

Cum Pot sa am un corp de supermodel dau funda!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A fi supermodel sau a fi superslăbănoagă!
Nu uita că ele au capriciul "tunării"!
Pa, pa.

| Tlbi a răspuns:

Pai, cat mai mult sex, este sport si te scapa de stres, etc. ai nevoie de ajutor?

| thewomaninwhite a răspuns:

Mult sport ca sa ai un trup tonifiat si fara celulita, renunta cat de cat la dulciuri si incearca sa mananci cat mai multe fructe si legume

| iccecrim a răspuns:

Bună, eu sunt fană Victoria's Secret și într-o zi neavând ce face am căutat ce mănâncă modelele alea și ce fac pentru a avea așa un corp bestial, și am văzut că totuși ele mănâncă totul, deci grăsimi și prăjit și torturi, etc, DAR în cantități mici, asta nu e tot, ele fac sport, deci fitness, jogging, înot, etc. Eu de exemplu sunt slabă de la mama natură, și mă bucur. Dar îmi place sportul și nu mănânc carne, plus la asta după 9 seara nu mănânc, nu că aș vrea un corp slab, sexi, etc.pur și simplu am grijă de sănătatea mea, deci poți să faci orice vrei, dar ai grijă de sănătatea ta, ok? Nu ai dori să fii slabă, dar bolnavă, atunci nimeni nu te-ar iubi, sau să fii ca un super model, ele așa s-au născut, sau mult sport au făcut, deci să alergi, seara, dimineața, când dorești..eu zic să-ți faci un program/plan, și să-l respecți. dacă te-am ajutat, funda?

| passispass a răspuns:

Fitness. Funda :*

| miss1elisa a răspuns:

Buna! eu fac de vreo 3 luni model workout, de la inceput exercitiile sunt putin grele dar apoi te obisnuiesti, vei vedea diferenta in mai putin de o luna daca le vei face regulat aici e linkul sunt 5 episoade http://www.youtube.com/watch?v=nB1QMlGZriw funda? pls bafta!

| SPINAKZU a răspuns:

Mult sport si o alimentatie sanatoasa.Succes!

| biancamihaela89 a răspuns:

Foamete!

| LeachDenisa a răspuns:

Du-te la sala in fiecare zi, si mananca doar fructe si legume.
happy

| adyf88 a răspuns:

SPORT TATA, SPORT! Nu exista diete magice sau alimente spectaculare! SPORT!