| NoName2 a întrebat:

Cum pot sa am un par drept fara placa?! M-am saturat sa fie parul cu multe cute... oare nu e drept pentru ca dorm cu el prins? Nu stiu ce sa fac ca sa-l am drept, adica neted, dar nici cu placa nu vreau pentru ca-l ard! HEEELP!

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Este indreptare permanenta profesionala cu keratina. Ti o faci la salon. Nu dormi cu el prins. Foloseste seruri pentru netezire.

| NoName2 explică (pentru BiuL):

Trebuie sa dorm cu el desprins?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indreptare permanenta si daca ai posibilitatea iti iei din strainatate sampoane pentru indreptat parul.

| Critical a răspuns:

Piaptana-l dupa ce faci baie, si da-l cu lac sau spray pentru par care ii mentine forma, si dupa aia il stringi si dormi...si dimineata e drept...nu mai trebuie indreptat..no stres)