| Isabelamaria21 a întrebat:

Cum pot sa creez haine in kaneva.

Thx.

Răspuns Câştigător
| AndreeaDulshika a răspuns:

Buna.Poi eu joc Kaneva de doi ani.casa creezi haine pe Kaneva iti trebuie un program de colorat cum ar fi:Gimp,MyPaint, Paint, PhotoInstrument. astea is cele mai bune programe pentru a creea haine pe Kaneva.asa.skinu nu trebuie neaparat sa te complici il ei depe net de aici:http://www.google.ro/......tp?/search pui in programu de colorat ma rog de facut haine.si tii fakyy cum vrei dup.i bagi pe shop.si gata le cumperi daca vrie si cu asta ai terminat este foarte usor:).(Fundoi}>3

3 răspunsuri:
| Îngheţatăăă a răspuns:

Cum te cheama in kanevaa?

| marinutzataize42453 a răspuns:

Cum adica,, haine in kaneva,,?

| AndreeaDulshika a răspuns (pentru marinutzataize42453):

Nu treebuia sa raspunzi daca nu styoh go oneu i-am raspuns sper sami deie o fundabatting eyelashes