| RobertoStefan2409 a întrebat:

Cum pot sa fac sa semăn cu actorii(ross lynch, taylor lautner etc.)si sa ma îmbrac ca ei?

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Chiar daca vrei sa semeni cu ei trebuie sa-ti pastrezi individualitatea.
Nu cred ca vei apela la operatii estetice(sper la asta).
Poti sa-ti asezi parul asa cum o fac ei si sa te imbraci asemanator.Ei sunt unii dintre cei mai stilati barbati, nimeni nu te pune sa-ti cumperi haine la fel de scumpe ca si ale lor, ceva asemanator ar fi de ajuns.
Zimbeste si fii tu insuti!
Funda? Bafta si un look cool!

3 răspunsuri:
| Adii91 a răspuns:

Altfel zis...cum sa fiu un cocalar?

| darrio2007 a răspuns:

Cand vei face ce fac ei si vei avea succes, atunci vei semana cu ei.

| RobertoStefan2409 explică:

Adii91 tu esti un ratat si un prost nu doar cocalar.