| bianca1407 a întrebat:

Cum pot sa fac uniforma de scoala mai interesant. ea consta intr-o bluza albastra si camasa pe dedesubt si pantaloni de aceeasi culoare ca bluza.......mentionez ca nu ne da voie cu geci de alte culori decat negru si albastru inchis la fel si esarfa nu avem voie cu adidasi doar balerini fara cercei mari si bratari crying( eu am incercat dar nu am idee sad

Răspuns Câştigător
| AndraCraiova a răspuns:

Daca iti poti pune o jachetuta sau un pluovaras peste, il poti decora cu insigne, iti poti lua o fosta gen creponata in carouri albastra cu carourile negre si sosete pana la genunghi si o sa arate traznet

4 răspunsuri:
| Patry908 a răspuns:

Mergi cu fusta, e ceva ce nu toate fetele incearca deci e ceva mai diferit. Dar nu prea scurta ca o sa ai probleme cu profesori laughing (mi s-a intamplat) Nici cu bascheti nu va lasa? O bratarica de argint sau aur iti eu ca nu deranjeaza pe nimeni.

| bianca1407 explică (pentru Patry908):

Fusta e urata tongue si nu ne lasa cu basketi sau bratari de nici un fel ni lanturi nu avem voie

| Patry908 a răspuns (pentru bianca1407):

Atunci, ce sa zic? Sunteti la armata, nu la scoala laughing

| bianca1407 explică (pentru Patry908):

Stiiu tongue si chiici ce e si scoala de fete laughing