| Jorah a întrebat:

Cum pot sa-i spun frizerului / stilistului sa ma tunda ca aici :

http://4.bp.blogspot.com/......witter.jpg

FUNDA!

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Scoți fotografia la imprimantă, te așezi pe scaun și lipești imaginea de oglinda frizerului!hee hee
Dacă vrei să-i și semeni, mai trebuie să cauți un chirurg estetician! tongue

| FemeiaPisică a răspuns:

Îi spui frizerului că vrei creastă.

| einenebun23 a răspuns:

Pai cea mai usoara metoda pe care am folosit-o si eu. Printeaza poza si arata-i frizerului.

| airflow a răspuns:

Ai telefon? pune poza pe telefon si ii arati, cel mai simplu nu?

| Asiris23 a răspuns:

Lawl, asa sunt si eu tuns, ca Zayn laughing Dar mai frumos :3 Pai salveaza poza undeva si ii arati frizerului laughing Funda?big grin

| deea002000 a răspuns:

Ai putea sa bagi poza in telefon si sa ii arati frizerului, eu asa fac cand merg sa imi fac ceva la par, sper ca te-am ajutat!