| BiancaDenisa a întrebat:

Cum pot sa imi coafez parul dupa ce il fac bucle?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| BiancaDenisa explică:

Eu nu am breton!

| Psihoyounger a răspuns:

Ai mai multe posibiltăţi, în funcţie de lungimea firului: îţi poţi întinde doar bretonul, lăsând restul părului desfăcut, sau îţi poţi intinde parul până undeva la mijloc (mă refer la partea de sus), sau îl poţi prinde în coadă şi să îţi intinzi bretonul. Dar dacă foloseşti placă, ai grijă să foloseşti un spray protector înainte, altfel ţi se arde calumea.

| Everything a răspuns:

Daca vrei freze ceva mai interesante, cu care sa iesi in evidenta dar care sa fie si simplu de facut cauta pe youtube " bubzbeauty"