| d3utzsa a întrebat:

Cum pot sa imi decolorez si eu parul? sunt vopsita negru dar vreau sa ma fac castaniu.In 2 luni vreau sa imi iasa tot negrul din cap ca sa pot sa ma vopsesc insa nu stiu cum ar putea sa mi se decoloreze! fara decapaj si pudra! vreau si eu cateva solutii va rog

4 răspunsuri:
| Exeemii a răspuns:

Incearca cu apa oxigenata happy. E cel mai bine!
Mult succes :*!
Fundita puppy dog eyes?

| antigoni a răspuns:

Decapajul e foarte bun, nu inteleg de ce vrei tu fara decapaj. Eu m-am decapat singura de doua ori consecutiv si nu mi s-a deteriorat parul deloc, am ramas pe alocuri cu suvite negre si par roscat. M-am si decolorat, pentru ca am vrut blond platinat (l-am obtinut). Bine, nu intr-o zi. Ce vrei tu se poate face usor, dar nu fara decapaj si/sau decolorare.

| SweetAl3x a răspuns:

Vopseaua de par Bess e super buna! Prietena mea a fost vopsita brunet ani de zile si a scapat de negru cu aceasta vopsea, ajungand la un saten foarte frumos si nici nu i-a ars parul. Ma rog, s-a vopsit de 2 ori in 3 luni, dar nu a avut nici un efect negativ asupra parului.

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional