| pipluup a întrebat:

Cum pot sa imi deschid parul la culoare cat mai naturat?

5 răspunsuri:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Incearca nuantatorul, alege o culoare cat mai deschisa cum ar fi blondul.Se ia la 4-5 spalari si este natural.Il poti gasi in farmacie.

| Klews a răspuns:

100% natural si garantat, Poti folosi zeama de lamaie, o aplici pe par si stai la soare, apoi te duci si te speli pe cap.
Se foloseste doar 1 data pe zi.
Daca nu merge din prima, refa operatiunea si a 2-a zi.
Succes!

| vanessa001 a răspuns:

Cu ceai da musetel facut in apa oxigenata. Te speli mai intai cu sampon pe cap, clatesti si apoi te speli cu ceaiul si il lesi asa intr-un pros 15 minute dupa care te clatesti cu apa. O prietena a incercat si nu i-a mers prima oara dar a incercat si in seara urmatoare si a vazut diferenta. Funda?

| Byebye14 a răspuns:

Incearca zeama de lamaie.
Storci niste lamai si zeama ti-o intinzi pe par.
Apoi, stai o jumatate de ora la soare si iti speli parul happyse va observa diferenta.
Am incercat si eu vara trecuta dar eu am stat doar cinci minute in soare ca dupa a intrat in nori sadsi cateva suvite erau
mai blonde(am parul saten ).
Bafta!

| denisa336472 a răspuns:

Incearca cu ceai de musetelhappy