| UrsuletAlbastru a întrebat:

Cum pot sa imi fac parul ca al Bellei Thorne (putin mai ondulat).
Eu am parul drept. Funda

Răspuns Câştigător
| StephyMonster a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=M2RLHuN9YOs Uite un tutorial.Cu ondulatorul sau poți să ți-l pui pe bigudiuri dar nu foarte mult timp încât să-ți stea prea creț, apoi, piaptănă-l ușor cu capul in jos pentru mai mult volum. Dacă nu e bun tutorialul care ți l-am dat, poți să găsești altele scriind pe youtube "Bella Thorne inspired curls" :)

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Cu mainile?