| AndraMariia a întrebat:

Cum pot sa imi fac si eu unghiile asa? Imi trebuie o oja speciala?
http://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| Rebeca22222 a răspuns:

Nu iti trebuie nicio oja.Este o folie(numita folie de transfer) care se aplica intr-un anumit mod.Mai intai aplici lipici special pentru foliile de acest gen, lasi putin sa se usuce, iar apoi pui folia, dezlipesti si va ramane modelul.Iti recomand sa te duci la o manichiurista sa ti le faca. Sper ca te-am ajutat! :*

5 răspunsuri:
| Iubareata22 a răspuns:

Da ai nevoie! happy In acest caz nu prea stiu cum se numea aceasta oja,(de sticla, parca) dar ai putea sa te duci la un salon si sa intrebi de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi trebuie o anumită ojă, te poţi duce la un salon să întrebi ce tip de ojă este.
Te pup!

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Nu e oja! Sunt auto colante. Le gasesti la magazinase gen Flomar... pe langa strasuri si alte nebunii pentru unghii.

| Maria84s a răspuns:

Cu folie de transfer argintie.
Vor aduce aici pe site, dar nu stiu momentan cand, trebuie urmatir.
www.cosmetics-online.ro

| AndraMariia explică:

Multumesc frumos tuturor! big hug