| Annä_Anné_1997 a întrebat:

Cum pot sa imi iau matreata depe firele de par, ca mi-am cumparat samponul clear si mi s-a dus toata matreata pe firele de par ( dau funda )

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Aaaa. Păi să-ţi iei d-ăla foarte, foarte des. Aşa o să scapi.
P.S.: Mama mea e coafeză. Crede-mă ştiu ce spun.winking

14 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Cumpără-ţi un pieptene foarte des, iar după baie te piepteni cu el, pe părul umed.

| Annä_Anné_1997 explică (pentru hideaway):

Am facut asta si nu merge sad!

| hideaway a răspuns (pentru Annä_Anné_1997):

Eşti sigură că aia e mătreaţă?

| Annä_Anné_1997 explică (pentru hideaway):

Normal happy. ca sunt solzii rolling on the floor

| hideaway a răspuns (pentru Annä_Anné_1997):

Normal cu pieptene foarte, foarte des trebuia să-ţi cadă...happy

| Annä_Anné_1997 explică (pentru hideaway):

Ameu nu e foarte des e dor des big grin

| hideaway a răspuns (pentru Annä_Anné_1997):

Aaaa. Păi să-ţi iei d-ăla foarte, foarte des. Aşa o să scapi.
P.S.: Mama mea e coafeză. Crede-mă ştiu ce spun.winking

| eandopuncttk a răspuns:

Spala-te klumea! clateste-te klumea

| Annä_Anné_1997 explică:

Da, mam clatit si tot imi ramane pe par, pentru ca am avut solzii in cap, si acum s-a dus tot pe parr crying

| Annä_Anné_1997 explică:

Help Altceva!

| dumitrug18 a răspuns:

Totul tine de limpezirea binee a parului

| fluturica a răspuns:

Spala-te pe cap, si cu parul ud da-ti cu un pieptane des foarte bine...de la radacina pana la varf apoi clateste foarte foarte bine. incearca si alt sampon.

| YulyWz a răspuns:

Spune-le parintilor sa le traga de pe fire!

| Annä_Anné_1997 explică (pentru YulyWz):

La cate eeeeelaughing nu cred ca poate ca am incercat!

| YulyWz a răspuns:

Atunci incearca asta: arunca-ti parul pe fata si da cum mana in cap mult mult timp si scutura! Poate te ajuta!