| iloveilove122 a întrebat:

Cum pot sa imi incretesc parul? fara undulator si bigudiuri? funda+vot :* :X:X:X

Răspuns Câştigător
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Cu spumahee hee

| iloveilove122 explică (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Cum aplik spuma si se increteste? sau ce?

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru iloveilove122):

Dupa ce faci dus, dai parul cu spuma, imparti parul in mai multe suvite, le rasucesti, apoi le aduni intru-un mic coculet, pe fiecare separat si le prinzi la capete cu agrafe.Le lasi 2-3 ore sau poti sa le lasi peste noapte.Arata super

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru iloveilove122):

Nu ai pentru ce ubyta:*:*:*

| iloveilove122 explică (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Imi dai si mie id-ul tau? prin privat plzz

12 răspunsuri:
| ochiverzi91 a răspuns:

Cu un creion. Iei cate o suvita si o invarti in jurul creionului (pe lungime, sa nu fie suprapus) si cu placa presezi creionul cu parul pe el big grin Asa cu tot parul. :*

| iloveilove122 explică (pentru ochiverzi91):

Imi ia o vesnicie:-p

| ochiverzi91 a răspuns (pentru iloveilove122):

Atunci numai cu placa. Cauta video pe youtube ca sunt o gramada, daca nu stii sa o folosesti pentru a-ti ondula parul. Cea mai buna solutie e sa il impletesti si sa il lasi asa peste noapte daca vrei sa ai a doua zi parul cret.

| madu1295 a răspuns:

Iti zic ceva, poate razi, si eu la fel am reactionat prima datahee hee. Cauti niste sosete, curate bineinteles, iti umezesti parul, iar dupa aceea folosesti sosetele ca bigudiurile. O sa-ti iasa bucle superbe. Nici adunate, nici rasfirate.batting eyelashes

| eandopuncttk a răspuns:

Daca nu ondulator si nu bigudiuri atunci... pipi+priza

| viavo a răspuns:

Buna! daca esti tu cea din poza cred ca nu ai nevoie de par ondulat ma rog incretit dar sunt in magazinele specializate in domeniu kesti pentru par cre dupa o aplicare iti va increti ma rog incarlionta parul si cu ajutorul pieptene-lui corectezi un pic forma

| sweetdyana18 a răspuns:

Impleteste-l... happyhappy