| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma imbrac si sa imi fac parul maine la scoala?

6 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Sfinte dumnezeu, ce intrebari mai aveti unii din voi.

| TheWhiteTiger a răspuns:

Asta ar trebui sa o intrebi pe mama ta.

| SLS a răspuns:

Ceva nu obisnuit dar original.Banuiesc ca nu ai uniforma deci o bluza decenta si niste bluzi slimpi cu o esrfa rosie(pata de culoare) fac dintr-o tinuta obisnuita una fascinanta.

| Dropsyyy a răspuns:

Hei!
Cu niște blugi și un tricou colorat, peste o geacă de piele:X
Fă-ți părul drept! happy

| BiuL a răspuns:

Cu un pulover mai subtire un umar negru, colanti cu imprimeu, bocanci si geaca de piele. parul ti-l faci intr-o codita impletita.

| Crucified a răspuns:

Vai de capul vostru... ce gusturi proaste aveţi. Cică colanţi cu imprimeustraight face