| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma ingras la picioare? Mai ales la gambe, in zona aceea dintre genunchi care la mine este goala...
P.S:Merg la sala..credeti ca voi reusi sa ma ingras acolo?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti asa ii corpul tau... vrei sa zici ca ai paranteze? adica ca esti un pic cracose? mie imi plac fetele cu paranteze sunt mai bune zic eu laughing lasa-te asa ca esti "buna" decat picioare drepte simple fara forma tongue mai bine subtiri si sexy laughing si in plus de asta voi fetele sunteti frumoase in felul vostru aveti ceva anume care atrage atentia unui baiat. Cand mereti pe strada baietii intorc capu dupa voi ce mai vrei las ca esti bine asa si in plus frumusetea ii trecatoare laughing deci concluzia o tragi tu :*:*:*:*

| rutanklan a răspuns:

Dancing is the key happy.