| ilinka28 a întrebat:

Cum pot sa me machez ca sa par mai mare decat sunt? {culori inchise/deschise., mai multe noante/ mai putine}?

Răspuns Câştigător
| lifeisnotpink a răspuns:

Creionul negru pentru a iti marii ochii si in + arata foarte bine [ desigur, daca stii cum sa il aplici ]. Poti folosi un fard de pleoape deschiss [ pentru ca machiajul sa para cat mai natural ] si un rimel de calitate [ Pt lungirea genelor si volumul lor ]

Funda?big grin:*

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Nu vrei sa mai inveti si tu gramatica limbii romane sa pari si tu mai inteligenta?

| DarQueen a răspuns:

Fetita draga, cati ani ai? Daca binevoiesti sa spui...Si mai invata romana, ca nu prea te intelegi bine cu ea, "noante", "machez"? Din cate stiu eu, este "nuante" si "machiez".
Eu zic sa lasi "macheatul" si "noantele" si sa mergi la scoala.

| brUnetteRaLu a răspuns:

De ce vrei sa pari mai matura decat esti raised eyebrows? AAp cati ani ai?

| brUnetteRaLu a răspuns:

De ce vrei sa pari mai matura decat esti? app cati ani ai?