| angel4love a întrebat:

Cum pot sa-mi cuafez parul pentru zi de zi, daca il am filat, cu breton pana la ochi si lung pana la umerii?

Răspuns Câştigător
| miha1984ingerash a răspuns:

Daca il ai ondulat poti sa ti-l faci cu spuma si sa-l prinzi cu clamite. daca e drept poti incerca sa il ondulezi, sau poti sa il prinzi tot cu clamite.iti pui imaginatia la incercarewinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul se poate "cuafa"?

| Sara2 a răspuns:

Ador genul asta de tunsoare il poti indrepta ca e usor de indreptat daca e pana la umeri
PS : se zice coafez

| Farcas a răspuns:

Iti poti coafa parul in mai multe feluri.
1. il prinzi simplu intr-o coada de cal (la tunsoarea ta, iti sta bine asa)
2. iti poti impleti cateva coditze mici si spik, sau tot parul intr-o coada impletita
3. il mai poti incretzi cu spuma, sau ondula cu ondulator
4. mai poti sa-ti faci un coc intr-o parte ca aici http://www.elady.ro/showphoto/galerie-moda/4593_1.jpg
sau un coc in spate, dar nu-l ridica sus. ca aici --> http://www.cosmopolitan.ro/&files/coafuri-sexy-pentru-parul-lung-02.jpg

| angel4love explică:

laughing uite l-a asta ma gandeam si eu cand am scris.Nu imi vine cuvantul potrivit la gura laughing

| grosumira a răspuns:

Ar trebui sa iti faci un coc iar bretonul sa til dai in ambe; le pparti sau intr-o parte crede-ma si eu am incercat si baieti fluierau dupa mine