| MADALINAAAA a întrebat:

Cum pot sa-mi deschid culoarea tenului? il am putin masliniu, iar ochii verzi si sunt satena inchis. mi-as dori foarte mult sa am tenul mai deschis, din cauza ochilor. iar fondul de ten nu ma ajuta. vreau ceva mai natural... aa si. ce culori sa folosesc pentru make-up? k in afara de crem si maoa mi se pare k nu-mi sta bine cu nimic...am ochii prea stersi, si din cauza asta nu prea pot sta nemachiata.mai am si cearcane permanentex(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am tenul masliniu si eram foarte suparata pe lucrul acesta, pana cand mi-am dat seama ca, de fapt, ar trebui sa fiu fericita ca il am asa.Toate prietenele mele fug la solar sa isi inchida putin tenul, eu am scapat de grija asta...Eu nu mai vreau sa am tenul mai deschis, acum sunt mandra de tenul meu... poate vei vedea si tu lucrurile din punctul asta de vedere...Nu e minunat ca vine vara si tu poti iesi la soare deja bronzata? happy

5 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Se gaseste la farmacie creme pentru albit tenul si curatarea tenului de impuritati, eu am folosit-o si am fost multumita de calitatea cremei.

| miriam a răspuns:

Zeama de lamaie ajuta la albirea tenului, incearc-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna adevarul este ca a avea un ten masliniu este un lucru sanatos pentru ca este mai protejat de razele ultraviolet si este foarte bine si eu am tenul masliniu si e frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut la toti, miriam chiar ajuta zeama de lamaie la albirea tenului, si daca da cum se foloseste. Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il am asa sa stii, si nu-mi prea place. Oricum cateodata sunt si avantaje. Si eu am ochii ca ai tai si o noanta de roz, mov, auriu, e perfecta pentru tenul tau si pentru ochi.(Sunt in aceiasi situatie)