| MadaTeIntreaba a întrebat:

Cum pot sa-mi ondulez parul usor si fara ondulator?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alanda18 a răspuns:

Pai singura metoda pe care o cunosc este asta: Dupa ce te speli pe cap,cand parul este inca ud, ti-l impletesti. Apoi te usti cu foehnul, fara sa-l desfaci. Dupa ce3 ai terminat, despleteste parul, si va fi mai ondulat.
sper ca te-am putut ajutahappy

| ZoZoHeart a răspuns:

Iti trebuie bigudiuri (de preferat din acelea flexibile) si spuma de par. Dai parul/suvitele cu spuma de par si apoi le pui pe bigudiuri. Apoi le usuci cu feonul bine de tot. Desfaci bigudiurile si dai parul cu fixativ. Voila!

| lifeisperfekt a răspuns:

Stii ce sa faci(sigur va merge), sa-l tii in coc cateva ore(sau chiar toata seara), supa ce-l umezesti putin(dar nu tare foarte putin la varfuri)parul tau va arata cam asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres sper ca te-am putut ajuta si sper sa mearga :).Pa!:)(la mine a mers:) )

| lifeisperfekt a răspuns:

Dupa accea il mai poti aranja tu putin, dar nu-l pieptaan ca se va dezundula(el va sta ondulat o zi intreagahappy )