| BiancaStoran a întrebat:

Cum pot sa scap de burtica? Intr-un timp cat mai scurt!

Răspuns Câştigător
| nonameih0000 a răspuns:

Se presupune ca ai mancat un "r", cred
Daca e asa, inseamna ca deja ai inceput cura, si iti e foame rau laughing Bravo!
Pai, nu manca dupa ora 6 seara, putina paine, putine dulciuri, mai degraba fructe si mult, mult sport. Foarte mult happy

4 răspunsuri:
| Dee4ika a răspuns:

Cercul in functie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abdomene! incepi cu cateva serii si treptat adaugi mai multe abdomene la cate o serie

| BiuL a răspuns:

De grasimea abdominala se scapa cel mai greu. cred ca ar fi indicata o combinatie de dieta (ancare sanatoase in cantitati moderate si ultima masa cu vreo 4 ore inainte de culcare) cu sport (cel mai bun e cardio adica alergari, bicicleta etc) si masaj. Nu uita nici de hidratare si evita alimentele care baloneaza sucuri acidulate, fasole etc si evita sarea in exces ca retine apa in tesuturi.

| Farmec a răspuns:

Recomandam crema modelanta pentru abdomen plat din gama Gerovital Body Slim (http://farmec.ro/......)Complexul inovator Bio-Slim PF conţine cafeină, alge şi extracte vegetale cu efecte în arderea şi eliminarea depozitelor adipoase, drenarea fluidelor, îmbunătăţirea microcirculaţiei şi a metabolismului celular. Uleiul natural de lămâie favorizează detoxifierea, creşterea tonusului şi fermităţII.
Folosiţi ambele mâini pentru a masa întreg abdomenul cu mişcări circulare. Asociaţi cu o alimentaţie sănătoasă şi exerciţii fizice.
Redă fermitatea şi elasticitatea pielii, remodelează talia.
Fără parabeni!