| FlorinCmb a întrebat:

Cum pot sa scap de cicatricile de la acnee? Va rog frumos sa ma ajutati nu mai suport! Cel mai bun com va primi funda.

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Daca tot timpul iti spargi cosurile, nu sunt sanse sa-ti treaca. Semnele raman, se vor mai diminua, dar de ramas, raman.

| Dolyta a răspuns:

Te dai cu ulei de masline pe zonele respective, dar rezultatele nu vor fi imediate ..eu ma dau de vreo luna si mi-au mai trecut..la mine nu erau doar pete, erau putin adanci... poti sa te dai de cate ori vrei, ca nu are nimic rau, eu ma dau cand imi amintesc big grin