| Marius50099999 a întrebat:

Cum pot sa scap de pistrui spuneti-mi si mie

Răspuns Câştigător
| DeeeaA a răspuns:

Buna,buna!happy
Si eu aveam pistrui. Se vindeca in timp si atunci o sa arati asa cum ti-ai dori. Uite! Poti, de asemenea, face un amestec de lamaie(zeama de lamaie) si bicarbonat.happy O sa dispara dar, dupa un timp ii vei avea din nou. :* Si soarele poate fi cel care "influenteaza" aparitia acestora.
Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa!

1 răspuns:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Buna; d. pai in primul rand pistruii apar de la soare asa ca ar trebui sa te feresti de el. totodata sunt creme farmaceutice care ajuta la disparitia lor dar vor reveni. nu ii poti face sa dispara de tot doar cu anumite tratamente cu lasere si alea mi se par optiuni extreme