| Anonimaaaa81839494 a întrebat:

Cum pot sa scap mai repede de cosurile de pe fata?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta aici, pe TPU, la "Intrebari si raspunsuri" dupa cuvintele cheie COSURI si DROJDIE, vei gasi zeci din raspunsurile mele cu descrierea completa a tratamentului!
happy

| Sn4k3 a răspuns:

Cauta masti pe internet daca nu vrei sa mergi la dermatolog.

| DrGoogle a răspuns:

Iti recomand otetul de mere nefiltrat happy

| LadyDee89 a răspuns:

Tratament de la dermatologie

| Buubbu a răspuns:

Internetul e plin de soluții. Totuși, la mine n-a prea funcționat nimic și au început să-mi dispară odată cu vârsta. laughing
Te poți duce și la dermatolog.

| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Poti sa mergi la un dermatolog sau poti folosi masti anti-cosuri. Eu am folosit produse de la Avon impotriva cosurilor si am scapat de ele happy

| pateArdealul a răspuns:

Nu asculta tot ce citești pe internet, îți spun sincer. Nu poți fii singură cine e specialist și cine nu, în spatele ecranului. Uitându-mă la poza de profil, nu pare că ai mai mult de 12 ani, deci e normal să ai coșuri. Daca poza e cu altcineva și ai o vârstă mult mai înaintată (peste 20) și ai acnee într-o formă mai gravă, ar trebui să mergi la un dermatolog.

| Anonimaaaa81839494 explică (pentru pateArdealul):

Poza aceea e de acum 3 ani...Acum am 14 ani