| MatildaPetrini a întrebat:

Cum pot sa scapt de umflaturile de sub ochi? sad nu vreau produse de la avon/oriflame sau ceva de gen.asta.vreau ceva natural.

Răspuns Câştigător
| Anne24 a răspuns:

Daca vrei ceva natural, patrunjelul este de mare folos happy Este un adevarat miracol pentru ochii tai, reducand umflaturile.

Cum procedezi : Pune doua linguri de patrunjel proaspat, tocat marunt, intr-o cana si toarna peste el apa clocotita.Acopera cu o farfurioara si lasa la infuzat timp de 15 minute. Filtreaza si inmoaie doua dischete demachiante in acest ceai. Inchide ochii si aseaza pe ei dischetele. Tine-le aproximativ 15 minute.

Bafta si sper ca te-am ajutat! :*

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Odihneste-te si nu pierde noptile sau daca bei bea mai putin

| blackporcelain a răspuns:

Am exact aceeasi problema si te rog din suflet daca gasesti o modalitate sa ma anunti printr-un mesaj.te rog din suflet ca sunt disperata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cat de des dormi? si de la somn e fac alea( mai exact nu dormi mult dormi putin)

| Drafters a răspuns:

Incearca sa dormi mai multwinking

| elys_6777 a răspuns:

In primul rand odihnestete dormind si poti folosi musetel in apafiarta eu am folosit, pupici
Fundita?