| candy_2919 a întrebat:

Cum pot sa slabesc intr. o saptamana mai multe kg? Mai ales la burtica. Dau funditalaughing

Răspuns Câştigător
| eu.;] a răspuns:

Pai mananca portii mai mici, si lasa ceva in farfurie thinking
si fa abdomene, daca poti alearga, si foloseste crema.adica sa te dai. e pielea mai ferma.sau daca iti permiti, ia-ti de la NIVEA.aia cu -5 cm sau ceva de genu. e buna! am avut si sincer, dupa o luna s-a vazut efectul
cu crema, dieta si exercitii o sa reusesti!
bafta:*

funda:*:*?

6 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Sunt sigura ca aici vei gasi raspunsul:

http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t347593.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-3 ore de sex pe zi.

| dot a răspuns:

Mai multe kg intr-o saptamana...nu e sanatos si nici eficient.
IMPORTANT: nu te infometa! Te vei ingrasa mai mult! fa sport, ai rabdare...si apeleaza la un nutritionist!

| denisa06 a răspuns:

Fatooooooooooooo! tu nu ai minte? sa slabesti mai multe kg intr-o saptamana este ca si cum ai vrea sa faci ocolul lumii fara pauze intr-o zi si asta nu este posibil asa ca lasate si nu tine neaparat o dieta ci incearca sa reduci din alimentele cu foarte mula grasime si fuga la un nutritionist! nu face tu de capu tau si dupa sa cazi pe strada, dar cel mai important sfat este NU TE INDOPA CU PASTILE DE SLABIT exemplu este matusa mea are 23 de ani i a ajuns sa aia 39 de kg iar dupa nu mai poate manca si nici nu se mai poate ingrasa si decat dupa aia sa bagi vitamine in tine si sa te faci obeza mai bine pas cu pas! te pup si succes la slabit! trimitem un mesacu idul tau sa-ti dau cateva sfaturi de la nutritionist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu manca prea multa paine

| Turquoise_1322 a răspuns:

Renunta la paine de tot, la sucuri [Cola etc.] si la fast food [inclusiv chipsuri si orice alte dulciuri]. De obicei, se vad rezultate dupa 1 saptamana jumatate, 2.