| pynnk a întrebat:

Cum pot sa slabesc mai repede la picioare? fara sala va rog frumos si ce regim ar trebui sa tin pentru a slabi tot corpul cat mai repede.love struck

5 răspunsuri:
| Bobbless a răspuns:

Mergi mult pe jos, te ajuta multwinking pe mine a functionat si nu am tinut o dieta anume :*

| EvangelineLovin a răspuns:

Mananci fructe legume, schimbi painea alba cu paine integrala (nu neagra). faci pilates si pentru picioare pilate thighs and buns. daca te tii de ele o sa vezi rezultate.

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Incearca sa mergi cu rolele happy

| Petcu_Madalina_1978 a răspuns:

Potii sa faci kangoo jumps.e un sport trebuie sa sarii pe niste ghete speciale. slabestii foarte reped3e