| allysor_7442 a întrebat:

Cum pot sa slabesc repede 4-5 kg intr-o saptamana sau doua, fara pastile? funtita!

2 răspunsuri:
| adriana996 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa incerci macar sa faci asta...
1. e foarte greu sa faci asta
2.pui dublu inapoi

Profesoara mea a slabit 14 kg in 2-3 luni ...de curiozitate(ca ma inteleg foarte bine cu ea) si a spus ca a citit cartea unui mare nutritzionist si acolo scria in felul urmator:
Respecta cele 3 mese pe zi, dimineata la amiaz si seara. Daca mananci dimineata nu mai manca pana la amiaz si dupa masa poti sa iei o mica gustare(dar mica) cum ar fi: un mar, o bucata de ciocolata, o bucata mica de prajitura...
Si P.S. cand te ridici de la masa nu trebuie sa te ridici ca nu mai poti, te ridici ca nu iti mai este foame si daca poti seara sa mananci foarte putin sau chiar deloc pe la ora 6 cel mult 7 seara.Succes! pa pa...

| allyky a răspuns:

Daca reusesti sa faci ce iti zic eu slabesti in 3 zile 4-5 kg. eu am facut si crede-ma ca e asa. deci. timp de 3 zile trebuie sa mananci doar mere si apa. cand iti este foame mananca mere. cat de multe. si bea cel putin 1 l de apa pe zi. si incearca ca in toate cele 3 zile sa faci seara clisma. in ultima seara bea inainte sa mananci. cu vreo ora inainte suc de strugur. incearca sa fie natural. a da si inca ceva in a 2 si a 3 seara ia cate o lingura sau doua de ulei de masline. dieta asta te ajuta sa slabesti repede dar si sa iti cureti organismul de toxine. eu am folosit ca aveam cosuri. dar folosesteo doar daca e ceva URGENT