| penthouse a întrebat:

Cum pot scapa de acnee si de cosuri? cosuri nu am multe. credeti ca daca fac solar o sa treaca?
Funda.mersi

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

1. Nu pune mana murdara pe fata
2. Da-ti uneori cu spirt
3. Foloseste prosoape curate
4. Bea multa apa
5. Da-ti cu baton corector ( la mine functioneazawinking )
6. Stai mai mult la aer curat
7. Fi optimista, o sa-ti treaca! Asta-i varsta la care la toti ne mai apar happy

2 răspunsuri:
| carliontzi a răspuns:

Incearca cu crema hidratanta pentru acnee cu tataneasa si coada soricelului. mi se pare excelentawinking

| daria996 a răspuns:

Buna...ca sa scapi de acnee,, Activa FVS".de la FAvisan-->solutie pentru puncte negre&acnee, o gasesti la farmaciile naturiste.eu folosesc de 2 ani si de atuncea nici urma de cosuri, eu oricum niciodata nu am avut multe cosuri dar cand imi apar cateva pun solutie si in 2-3 zile dispar.Sa faci solar.hm stiam si eu ca daca stai la soare sa te bronzesi mai ales vara iti trec cosurile, dar sunt multe alte alternative, parerea mea e nu merita sa mergi la solar doar pentru cosuri.