| Happyintotdeauna37 a întrebat:

Cum pot scapa de cearcanele de la ochi?
Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| LegendaryXxX a răspuns:

Poti ameliora cearcanele facand infuzie de ceai de musetel si cu plicutelete folosite ti le pui pe ochi pentru 15-20 de minute si ai sa vezi ca cearcanele incep sa dispara, dar ca sa iti treaca cu totul trebuie sa faci de mai multe ori pe zi. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| R0011 a răspuns:

Sincer cred ca nici o metoda nu da cu adevarat rezultate. Eu am aceeasi problema, si nu scap de cearcane nici daca ma odihnesc, ba chiar am impresia ca atunci cand ma culc mai devreme, dimineata cearcanele mele sunt mai mari. Am incercat si cu gheata, si ceai verde sau musetel, si fel de fel produse cosmetice pentru aceasta problema. Probabil ca asa suntem noi. happy puppy dog eyes

| Johndoe2023 a răspuns:

Poti scapa de cearcane printr-o singura metoda. odihnindu-te

| AmanoYuno a răspuns:

Nu sunt foarte sigura ca ar merge..hmmm parca nu as poata raspunsul..dar.ai intrebat asa frumos ca...bine o sa.ti spun.DORMIII!

| Shiatat a răspuns:

Nu exista o metoda anume. Iti recomand sa te culci mai devreme nu la ore tarzi.
Am si eu cearcane. Funda.