| Diixy a întrebat:

Cum pot scapa de celulita de pe picioare?(ps.am incercat cu sport, niciun rezultat)

9 răspunsuri:
| mariamaria22 a răspuns:

Ivatherm

| SmokeyEye a răspuns:

Dar sex, ai incercat?

| FailL a răspuns:

Regim+ sport+masaj. degeaba bagi tu sala daca ajungi acasa si bagi juma de cola, cartofi prajiti si o amandina. Tre sa si mananci cum trebuie.

| Diixy explică (pentru FailL):

Am mancat numai salate 1 luna, am baut numai apa, si am facut zilnic Kangoo Junps!winking

| FailL a răspuns (pentru Diixy):

Da macar ai slabit? poate daca incepi sa slabesti+ facut muschi o sa se duca celulita, ca din cate stiu e o problema a tesutului adipos, grasimii.

| supersecreta a răspuns:

Da-ti cu o crema speciala si vei scapa de celulita Funda

| Diixy explică (pentru supersecreta):

Ce crema, sunt 1000 pe piatahappy?

| FailL a răspuns (pentru supersecreta):

Dada, rahat la tava, crema speciala. pai spune frate ce crema, de la ce firma etc.

| AnculinaIngeras a răspuns:

Diixy te inteleg pentru ca si eu m-am chinuit ft mult cu celulita asta si inca nu am reusit sa scap cu totul de easadcrying! eu fac tae-bo de vreo 2 luni, nu mai mananc dupa 7 seara si imi fac masaj cam 5 zile pe saptamana cu crema anticelulitica Chillishape.incerc sa fac masaj cu crema vreo 15 minute la fiecare picior...rezultatele se vad persisti.eu vroiam sa renunt dar prietenele m-au incurajat, unele persoane scapa mai greu de celulita, hai sa ne tinem de treaba ca reusim cu munca big grin big grin