| atac19 a întrebat:

Cum pot scapa de cosurile de pe fata(puncte albe)? sapunul cu sulf e bun? funda big grin

Răspuns Câştigător
| MadaZuza a răspuns:

Da e foarte bun big grin am si eu si chiar functioneaza big grin

4 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Da este bun. folosesc si eu. si pot sa iti spun ca il folosesc de 2 luni si e bun mi-au mai disparut si petele de pe fata. e normal o sa iti mai apara un cos doua dar e bun acest sapun pentru curatare. folosestel. succes

Răspuns utilizator avertizat
| Sexualitate a răspuns:

Adresează-te medicului de familie care, eventual, te va îndruma la un dermatolog. Nu folosi săpun cu sulf sau orice altceva doar pentru că zice lumea că "e bun"! În primul rând, trebuie să fie bun pentru tine!

| AndyStyleFrizerie a răspuns:

Sapunul cu sulf este foarte bun pentru tratarea acneei, dar daca il folosesti prea des nu este prea bine.Iti recomand sa il folosesti 1 /zi plus o crema care nu iti usuca pielea.