| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de semnele lasate de cosuri (pe spate) si sa previn aparitia lor? Vreau raspuns de la cei care au gasit solutia, nu sugerari de la alti oameni.

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cu o crema cicatrizanta

| mast3r a răspuns:

Cauta la farmacie sapun solid pentru cosuri

| crazypretty a răspuns:

Eu am folosit glyco-a de la isis pharma si dupa cam o luna petele au disparut aceasta crema contine acid glycolic. Daca nu gasesti exact aceasta crema cauta ca acea crema sa aiba acid glicolic in concentratii de 8-12% si ph de 3.5. Crema asta o gasesti in farmacii precum sensiblu catena dona beladona etc pret 35lei pe parcursul tratamentului foloseste crema de fata cu factor de protectie solar mai mare de 30 eu folosesc aslavital cu fps 50

| corina551 a răspuns:

Este o solutie la Plafar pentru cosuri si
indepartarea lor.Pe mine m-a ajutat. Sper sa te ajute si pe tine.