| pynnk a întrebat:

Cum pot scapa urgent de cosurile de pe spatesad? nu am foarte multe.dar am

Răspuns Câştigător
| MsAnonim a răspuns:

TPU e cumva mess? ..Nu e nevoie sa va etalati asa aiurea...Stiu ca romanu are nevoie de atentie(orice fel) ca de aer, dar totusi...

39 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dă cu cremă de corp de la avon, culoarea pielii.

| NoName2105 a răspuns:

Cea mai sigura solutie ar fi sa te duci la dermatolog. Dar cum nu ai prea multe poti achizitiona un gel de dus pentru cosuri de la farmacie sau de la avon (clearskin) bafta! happy

| andrutz4 a răspuns:

Faceti chat aicilaughing))

| nicolici a răspuns (pentru andrutz4):

Tot ce e posibillaughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Am fost la masa, inca nu ai intrat in stare de veghe nu? laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Nuu.nu scapi de mine asa usordevil

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Lipitoare-o laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

rolling on the floor

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Acum te mangai pe burta?rolling on the floor

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

1. lol scuze dar eu nu ma ating laughing
2. nu am burta, am abdomen, burta au astia grasii laughing
3. te-ai plictisit tare, m-ai ofensat aici laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

pentru 3 imi cer scuzelaughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Si pentru 2laughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Si 1 unde e?
Numai batranii se ating la burta dupa ce mananca laughing)), + ca eu mananc doar jumate nu mananc sa ma satur si mananc de 2 ori pe zi laughing daca nu doar odatahee hee

De exemplu azi, doar am baut lapte cu cereleale (putin pus intr-un bol) si acum am mancat cu scarba mazare de aia naspa laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Nu stii ca numai pe copii mici ii mangaie pe burtica dupa ce le da sa papepuppy dog eyes

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Pe 1 l-a luat vantulhappy

| MsAnonim a răspuns (pentru nicolici):

TPU e cumva mess? ..Nu e nevoie sa va etalati asa aiurea...Stiu ca romanu are nevoie de atentie(orice fel) ca de aer, dar totusi...

| Kyrie a răspuns:

Astepti sa evolueze si apoi o pui pe maicata sa ti le stoarca happy, simplu, dupa care o sa-ti dea cu o alifie (orice alifie e buna)

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Si apoi se umple de bubeeI don't want to see

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Serios? imi storcea cosurile de pe fata cand eram mai mic si acum am o fata perfect fine ( desi nu cred ca o sa dureze prea mult la cati pumni o sa-mi iau in cluburile sportive laughing )

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Pai se de "cand erai tu mai mic" si pana
"acum"laughing)

| MsAnonim a răspuns (pentru Kyrie):

Idem.

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Acum 1 an eram mic happy

| Kyrie a răspuns (pentru MsAnonim):

Ce ma? laughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Nicolici ce zici de fata de la avatarul meu, draguta nu? rolling on the floor

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Cum spui tulaughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Geloasa? laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

rolling on the floorrectific. da, e dragutahappy

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

E cosplay-ul meu favorit :)) (costumatie din animeuri)
http://lolytachan.deviantart.com (dai pe gallery)

Ii sta super cu peruci si lentilele de contact;)), nu am mai vazut fata care sa-i stea asa de bine cu peruci si lentile de contact.

Printesa mai ceva ca Barbie se afla pe siteul asta :))

| Kyrie a răspuns:

Lol am uitat sa zic mama laughing

| Kyrie a răspuns:

Acum ascult aceasta melodie minunata
http://www.youtube.com/watch?v=FaOBOGA_PJ0

:X

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Piei aghiutaa:-ss!

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Ma uit la http://animekage.com/watch-online/fairy-tail-episode-111.html

Du-te la culcare :))

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Am ceva mai interesant de facut decat sa dormstraight face

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Imi place melodia de mai devreme, ma linisteste:X

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Ma bucur ^_^
Mai am vreo 40 de melodii linistitoare in tophee hee

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

love struck

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Eu ma duc la culcarehappy. somn usor.paa

| rrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Iti dau eu niste sfaturi sper sa-ti fie de folos mergi la farmacie si iei un unguent numit skinoren si atunci cand este soare iesi undeva iti intinzi o patura unde soarele arde cel mai tare si te bronzezi si scapi de cosuri funda?

| rrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Iti dau eu niste sfaturi sper sa-ti fie de folos mergi la farmacie si iei un unguent numit skinoren si atunci cand este soare iesi undeva iti intinzi o patura unde soarele arde cel mai tare si te bronzezi si scapi de cosuri