| pynnk a întrebat:

Cum pot scapa urgent de cosurile de pe spatesad? nu am foarte multe.dar am

Răspuns Câştigător
| MsAnonim a răspuns:

TPU e cumva mess? ..Nu e nevoie sa va etalati asa aiurea...Stiu ca romanu are nevoie de atentie(orice fel) ca de aer, dar totusi...

39 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Ma uit la http://animekage.com/watch-online/fairy-tail-episode-111.html

Du-te la culcare :))

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Am ceva mai interesant de facut decat sa dormstraight face

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Imi place melodia de mai devreme, ma linisteste:X

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Ma bucur ^_^
Mai am vreo 40 de melodii linistitoare in tophee hee

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

love struck

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Eu ma duc la culcarehappy. somn usor.paa

| rrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Iti dau eu niste sfaturi sper sa-ti fie de folos mergi la farmacie si iei un unguent numit skinoren si atunci cand este soare iesi undeva iti intinzi o patura unde soarele arde cel mai tare si te bronzezi si scapi de cosuri funda?

| rrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Iti dau eu niste sfaturi sper sa-ti fie de folos mergi la farmacie si iei un unguent numit skinoren si atunci cand este soare iesi undeva iti intinzi o patura unde soarele arde cel mai tare si te bronzezi si scapi de cosuri