| iillaaa a întrebat:

Cum pot slabi doar la fata? Prin masaj, exercitii?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu nu exista o cale prin care sa slabesti doar la fata. fata slabeste oadata cu alte parti ale trupului facand miscare cardio (alergat, sarit coarda, aerobic). Poti incerca insa si masajul circular - vertical cu crema Supliform de la Hofigal, sau gel termo de la Favisan. Ceva corectie iti face numai sa nu fii prea sensibila la piele.
Bafta!

| mihaitaLGP a răspuns:

Este imposibil sa slabesti doar intr-o anumita zona, dar sa mai slabesti numai la fata.

Cand slabesti, slabesti total.