| alex23 a întrebat:

Cum poti face ca sa ai mai mult par pe fata? As vrea ca parul sa-mi creasca mai repede si mai des, mi se pare ca asa cum sunt arat a baietel...

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Alex, nu te grabi. Sa stii ca fetelor le plac baietii cu tenul fin. happy

9 răspunsuri:
| devine a răspuns:

Ai putea sa incerci chestii gen Revalid sau cum se numea, care promit regenerarea parului si cresterea unghiilor. aceste medicamente stimuleaza productia de keratina, deci va cerste si parul, peste tot. o cunostinta a luat o chestie asemanatoare si a inceput sa-i creasca parul si pe fata (si era femeie straight face ) deci...se poate.

| JayLeno a răspuns:

De regula te barbieresti contra cresterii firului de par; firul devine din puf mai gros si mai inchis la culoare. EVITA pometii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca daca freci usturoi pe zona respectiva te va ajuta destul de mult, dar nu stiu sa existe dovezi stiintifice in acest sens...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti da cu lama....depinde...eu nu stiu cum sa scap de ellaughing)hai sa facem schimb daca se poatelaughing

| rucsy a răspuns:

Esti fata sau baiat?
daca esti fata inceara sa fi mai feminina adica sa te maghezi, sa iti cumperi haine collsa porti bratari...
daca esti baiat esti gaysadsadsad:

| lalaghizi a răspuns:

Rade parul de pe fata cat mai des.

| dan_stoica a răspuns:

Iti propun sa te barbieresti foarte des, astfel stimulezi cresterea unui par mai des si mai viguros!

| cristianul a răspuns:

De obicei, pilozitatea faciala depinde de nivelul propriu de testosteron. In cazul unei potentiale insuficiente de testosteron, te poti adresa medicului de familie, stiu ca se mai fac si injectii.

| Adelina_7232 a răspuns:

Pilozitatea faciala mai depinde si de varsta, sa stii! Poti sa mai astepti vreo doi-trei ani...