| tralalalalalalalalalalalala a întrebat:

Cum poti sa-mi schimb culoarea parului fara sa-l vopsesc, dar sa nu fie ceva permanent? Ofer funda :*

Răspuns Câştigător
| CristinaCrs15 a răspuns:

Da.Daca vrei sa ti-l faci mov, folosește violet de gențiană, daca il vrei roz, fucsina si daca il vrei albastru, albastru de metil.Cat despre aplicare : pe fiecare dintre soluții le diluezi cu apa (nu foarte multă), apoi, cu o discheta de vata, aplici pe par. Dupa aceea usuci cu uscătorul de par, ca sa se imprime culoarea.Atentie! Pot pata.Solutiile le gasesti in farmacii.:*** :***

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cu spray, sau mai exista creta pentru colorat parul.

| BizSinir a răspuns:

Pai sunt spray-uri care iti mentin culoarea cam 2-3 zile happy

| Lolylol55 a răspuns:

Exista niste markere. O colega de-ale mele foloseste.